Przetargi i komunikaty - ogłoszenia w Twoim regionie - Twojej Gminie
Zamieść ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
Centrum Usług Księgowych


Licytacja samochodu osobowego marki Land Rover Freelander


Kategoria: Ruchomości » Samochody osobowe
Rodzaj ogłoszenia: sprzedaż
Region: Kujawsko-pomorskie » Powiat inowrocławski » Gmina Gmina miejska - Inowrocław »
Miejscowość: Inowrocław
Ogłaszający: Naczelnik Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu

Licytacja samochodu osobowego marki Land Rover Freelander


Obwieszczenie o licytacji
Na podstawie:

art. 105 § 1 pkt. 1, w zw. z art. 105a § 2 ustawy z dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji (Dz.U. z 2014, poz. 1619),

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu podaje do publicznej wiadomości , że dnia 27.02.2015 r. o godz. 9.30 w Urzędzie Skarbowym w Inowrocławiu, Al. Niepodległości 5 (pokój 319) odbędzie się I licytacja ruchomości tj.:

samochodu osobowego marki Land Rover Freelander 2 S TD4, rok produkcji 2007, nr rej. CIN 35355, pojemność/moc silnika: 2179 ccm/110kW, przebieg 60920 km, Van terenowy, kolor zielony ciemny 2-warstwowy z efektem metalicznym, relingi dachowe, napęd na koła przednie i tylne z reduktorem, komputer pokładowy, tempomat, lampy ksenonowe ze spryskiwaczami, tylne czujniki parkowania, Base audio system, autoalarm, immobilizer, klimatyzacja automatyczna 2-strefowa, system ABS, EBD, ETC, DSC, HDC, CBC, RSC, poduszki powietrzne, lusterka zew. podgrzewane i regul. elektr., wycieraczki z czujnikiem deszczu, tarcze kół alum. 17, 6-ramienne, wartość szacunkowa pojazdu wynosi 28.563,00,00 zł.

Pojazd został zajęty w postępowaniu egzekucyjnym prowadzonym do praw i składników majątkowych zobowiązanej Gombińskiej Lidii zam. Krusza Zamkowa 4, 88-100 Inowrocław.

Cena wywoławcza wynosi 3/4 wartości szacunkowej.

Wymienioną ruchomość można oglądać pół godziny przed rozpoczęciem sprzedaży na parkingu strzeżonym. Wadium w wysokości 10% wartości szacunkowej należy wpłacić u poborcy skarbowego przed rozpoczęciem sprzedaży. Nabywca zobowiązany jest uiścić natychmiast po udzieleniu mu przybicia przynajmniej cenę wywołania lub przedłożyć poborcy skarbowemu czek potwierdzony wystawiony na organ egzekucyjny na kwotę wynoszącą co najmniej cenę wywołania ruchomości, a różnicę do godz. 12.00 dnia następnego w Urzędzie Skarbowym w Inowrocławiu (pokój 319). Jeżeli ceny tej nie uiści lub nie przedłoży czeku potwierdzonego, traci prawo wynikłe z przybicia i nie może uczestniczyć w rozpoczętej od nowa licytacji. Za ukryte wady Urząd Skarbowy nie odpowiada. Naczelnik Urzędu Skarbowego zastrzega sobie prawo unieważnienia,odwołania lub przerwania licytacji bez podania przyczyny. W przypadku niedojścia do skutku I licytacji, II licytacja ruchomości odbędzie się dnia 06.03.2015 r. o godz. 9.30, gdzie cena wywoławcza ruchomości wynosić będzie 1/2 wartości szacunkowej. Bliższe informacje pod nr. tel. 52 587 61 81.

 Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


 Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl