Przetargi i komunikaty - ogłoszenia w Twoim regionie - Twojej Gminie
Zamieść ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
Centrum Usług Księgowych

Polityka prywatności


Polityka prywatności  Centrum Europartner Sp. z o.o

 

Właścicielem i administratorem serwisów internetowych dostępnych pod adresami http://www.przetargi-komunikaty.pl jest Media-Net-Press Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Narcyzowej 4/1 (53-225 Wrocław) 

W Media-Net-Press Sp. z o.o. wszystkie Państwa  dane osobowe podlegają ochronie. Spółka przywiązuje dużą wagę do ochrony prywatności użytkowników, dlatego zapraszamy do zapoznania się z polityką prywatności realizowaną na naszych stronach internetowych.

Media-Net-Press Sp. z o.o. deklaruje ochronę prywatności każdego użytkownika odwiedzającego stronę Spółki. Wszelkie informacje uzyskane bezpośrednio od Państwa lub związane z Państwa wizytą w serwisie będą wykorzystywane przede wszystkim w celu właściwej obsługi Państwa wizyty oraz zgłoszeń, jak również w celu wprowadzenia usprawnień w korzystaniu z witryn Spółki.

Dane gromadzone w serwisach internetowych Media-Net-Press Sp. z o.o. mają postać:

  • wprowadzanych przez użytkownika dobrowolnie danych w formularzach (dane osobowe, kontaktowe, dotyczące komunikacji pomiędzy użytkownikiem a Media-Net-Press Sp. z o.o.)
  •  


Dobrowolnie podawane przez Państwa dane osobowe służą prawidłowej realizacji Państwa zgłoszenia. Ich gromadzenie, przechowywanie i przetwarzanie odbywa się zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi w tym zakresie (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.). Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania usunięcia.


Zgodnie z obowiązującą Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18.07.2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) przesłanie do Państwa jakiejkolwiek informacji zwrotnej od Centrum Europartner Sp. z o.o , w postaci odpowiedzi na zgłoszenie z internetu lub biuletynu drogą elektroniczną wymaga wyrażenia Państwa zgody na otrzymywanie informacji na podany adres poczty elektronicznej.

Dane pozyskane w związku z Państwa wizytą w serwisie internetowym Media-Net-Press Sp. z o.o. wykorzystywane są przez administratora serwisu jedynie w celach technicznych, statystycznych lub w celu optymalizacji serwisu.

Media-Net-Press Sp. z o.o.  przechowuje dane osobowe zgromadzone za pośrednictwem witryn internetowych dopóki są niezbędne dla celów dostarczania usług, produktów i informacji, o jakie użytkownik wnioskuje lub w sposób dozwolony przepisami obowiązującego prawa.

Wszelkie informacje uzyskane bezpośrednio od Państwa lub związane z Państwa wizytą w serwisie Centrum Europartner Sp. z o.o. nie będą ujawniane ani udostępniane żadnym podmiotom trzecim z wyjątkiem firm współpracujących, należących lub powiązanych z Media-Net-Press Sp. z o.o.,  sieci sprzedawców oraz innych podmiotów współpracujących.


Pragniemy zwrócić uwagę Państwa na fakt, że korzystanie z serwisu internetowego Media-Net-Press Sp. z o.o. oznacza, że akceptujecie Państwo powyższą politykę prywatności.

Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


 Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl