Przetargi i komunikaty - ogłoszenia w Twoim regionie - Twojej Gminie
Zamieść ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
Centrum Usług Księgowych


OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Zawiadomienie o zamiarze wszczęcia postępowania w sprawie ustalenia i wypłaty odszkodowania za nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym


Kategoria: Ogłoszenia publiczne » pozostałe
Rodzaj ogłoszenia: informacja
Region: Podlaskie » Powiat łomżyński » Gmina Gmina wiejska Zbójna »
Miejscowość: Zbójna
Ogłaszający: Starosta Łomżyński

ZAWIADOMIENIE

 

Starosty Łomżyńskiego o zamiarze wszczęcia postępowania

w sprawie ustalenia i wypłaty odszkodowania

za nieruchomości o nieuregulowanym stanie prawnym

 

Zgodnie z art. 12 ust. 5 z dnia 10 kwietnia 2003 r. o szczególnych zasadach przygotowania i realizacji inwestycji w zakresie dróg publicznych (Dz. U. Nr 193, poz. 1194 ? Tekst Jednolity z 2008 r.) w związku z art. 114 ust. 3 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2010 r. Nr 102, poz. 651 z późn. zm.)

 

zawiadamiam o

zamiarze wszczęcia postępowania administracyjnego w sprawie ustalenia odszkodowania za nieruchomości gruntowe o nieuregulowanym stanie prawnym, położone w obrębie Zbójna, gmina Zbójna, powiat łomżyński, województwo podlaskie, przejęte z mocy prawa na własność Gminy Zbójna, na podstawie decyzji Starosty Łomżyńskiego z dnia 03.11.2010 r., nr ROŚB.7351-D/14/10 o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej polegającej na rozbudowie z przebudową układu dróg gminnych na terenie miejscowości Zbójna- ETAP I- ulice: Mleczarska, Mostkowa, Sadowa i Nowa, oznaczone w ewidencji gruntów jako działki:

  • dz. 821/1 o pow. 0,0011 ha - uprzedni zapis w ewidencji gruntów: władający na zasadach samoistnego posiadania Brzózka Walenty,
  • dz. 822/ o pow. 0,0068 ha - uprzedni zapis w ewidencji gruntów: władający na zasadach samoistnego posiadania Szydlik Jan.

 

Osoby, którym przysługują prawa rzeczowe do ww. nieruchomości winny zgłaszać się do Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Łomży ul. Szosa Zambrowska 1/27, I piętro, pokój 220, tel. 86-215-69-27, w terminie 2 miesięcy od dnia ogłoszenia.

 

Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


 Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl