Przetargi i komunikaty - ogłoszenia w Twoim regionie - Twojej Gminie
Zamieść ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

województwo:

wyszukiwanie zaawansowane »
Centrum Usług Księgowych

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Oferta pracy dla Key Account Managera na teren woj. wielkopolskiego

Kategoria: Praca » Sektor prywatny
Rodzaj ogłoszenia: praca
Region: Wielkopolskie » Powiat Poznań » Gmina Miasto na prawach powiatu - Poznań »
Miejscowość: woj. wielkopolskie
Ogłaszający: Zing Sp. z o.o.

Key Account Manager
Opakowania z tektury falistej
Miejsce pracy:  woj. wielkopolskie

Opis stanowiska: Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Sprzedaż oraz doradztwo w zakresie  opakowań z tektury falistej
  • Sprzedaż materiałów opakowaniowych  oraz maszyn pakujących
  • Promowanie i wdrażanie u klientów rozwiązań optymalizujących koszt pakowania
  • Budowanie trwałych relacji z Klientami.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczanie  w sprzedaży opakowań z tektury falistej
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej  techniczne, minimum licencjat
  • Doskonałe umiejętności handlowe i negocjacyjne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dyspozycyjność i gotowości do podróży  służbowych
  • Silna orientacja na wyniki
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do identyfikowania i skutecznego  docierania do właściwej grupy klientów,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Wysoka kultura osobista

Dodatkowym atutem będą:

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów opakowaniowych
  • Doświadczenie w sprzedaży maszyn pakujących
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań optymalizacji procesu pakowania

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie  o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Niezbędne narzędzia pracy  (telefon, samochód, laptop)

Aplikacje  (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:

rekrutacja@zing.com.pl

Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.

 Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl