Przetargi i komunikaty - ogłoszenia w Twoim regionie - Twojej Gminie
Zamieść ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
Centrum Usług Księgowych

Limanowa otwarta na InwestorówAdministracyjnie miasto znajduje się w województwie małopolskim i jest siedzibą władz rozległego powiatu limanowskiego.Lokalny węzeł dróg daje dogodne połączenia w stronę Krakowa /90 km/, Nowego Sącza /25 km/, Bochni /38 km/, Kamienicy /20 km/. Najbliższe przejścia graniczne na teren Słowacji znajdują się w Piwnicznej /47 km - dla samochodów osobowych/ i Niedzicy /60 km - dla samochodów osobowych i autokarów/. Malownicza trasa kolejowa biegnąca przez miasto łączy stacje na linii Chabówka - Nowy Sącz.

Jak zapewnia Władysław Bieda, burmistrz Limanowej
- oferty inwestycyjne zostały przygotowane z myślą o zachęceniu do inwestowania w naszym mieście. Dlatego też, w imieniu własnym oraz Rady Miasta zapraszam wszystkich do rozpoczęcia działalności gospodarczej na terenie Limanowej. Jestem przekonany, że nasze propozycje spotkają się z Państwa zainteresowaniem i skłonią do zainwestowania w Limanowej, do czego bardzo zachęcam i zapraszam.

Więcej informacji można uzyskać bezpośrednio w Urzędzie pod numerem telefonu 18/ 337-20-54, lub na stronie http://www.miasto.limanowa.pl/pl/3999/0/OFERTA_INWESTYCYJNA.html

Więcej o oferencie - http://przetargi-komunikaty.pl/Gmina?id=120701

Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


 Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl