Przetargi i komunikaty - ogłoszenia w Twoim regionie - Twojej Gminie
Zamieść ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
BO

Warto inwestować w Będzinie...Dlaczego warto inwestować w gminie Będzino?

- Gmina Będzino jest atrakcyjnie położona między Koszalinem a Kołobrzegiem, wzdłuż trasy S11. W najbliższym czasie planowana jest budowa wspólnego odcinka łączącego drogi krajowe S 11 i S6 w standardzie drogi ekspresowej, która będzie przebiegała przez teren gminy. Pozwoli to na bardzo dobre skomunikowanie gminy z południem kraju, jak również z Berlinem i Gdańskiem mówi Henryk Broda, wójt gminy Będzino.

 

Jakie preferencje przygotowane są dla inwestorów, czy mogą liczyć na jakieś wsparcie lokalnych władz?

 - Potencjalni inwestorzy mogą liczyć na życzliwość i przychylność władz gminy, niskie ceny terenów inwestycyjnych, ulgi w podatkach. Mamy bardzo atrakcyjne działki nad morzem. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam.

 

Jakie są plany dalszego rozwoju gminy?

 - Rozwój gminy planowany jest w sposób zrównoważony i wielokierunkowy, w szczególności preferujemy turystykę, produkcję innowacyjną, przetwórstwo rolno-spożywcze, pozyskiwanie energii ze źródeł ekologicznych przy zachowaniu walorów przyrodniczych mówi Henryk Broda.

 

Jaki jest rok 2012?

- Rok 2012 to rok rozwoju inwestycji w infrastrukturę – to nowe drogi, sieci kanalizacyjne, place zabaw i miejsca rekreacyjne, a to wszystko dla naszych mieszkańców, aby żyło im się lepiej.

 

Dziękujemy za rozmowę.

red.

Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


 Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl