Zamieś? ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
Centrum Usług Księgowych

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Informacja dla pokrzywdzonych w sprawie RP I Ds.23.2016,


Kategoria: Ogłoszenia publiczne » Informacje Obwieszczenia
Rodzaj ogłoszenia: komunikat
Region: Łódzkie » Powiat Łódź » Gmina Miasto na prawach powiatu Łódź »
Miejscowość: Łódź
Ogłaszający: Prokuratura Regionalna w Łodzi

OGŁOSZENIE
Prokuratura Regionalna w Łodzi zawiadamia wszystkich pokrzywdzonych w sprawie RP I Ds.23.2016,  dotyczącej między innymi doprowadzenia do niekorzystnego rozporządzenia mieniem klientów sklepów internetowych platinumrtv.pl, 17dni.pl, fotohrabia.pl, agdzdostawa.pl, megamall.pl, poprzez wprowadzenie ich w błąd co do zamiaru realizacji transakcji sprzedaży sprzętu RTV i AGD, tj. o czyn z art. 286§ 1 kk w zw. z art. 294§1 kk w zw. z art 12 kk. w zw. z art. 65§1 kk, że w dniach: 
28 lutego 2018 roku oraz 1,2,5,6 marca 2018 roku wydano postanowienia uznające za dowód rzeczowy zabezpieczoną w toku postępowania dokumentację spółek Thurman Holdings, Newcastle, Navarro, Iron Gate, Independence, Idea Support Group Poland oraz przedsiębiorstw CINEK, Idea Ad.
W związku z powyższym - na podstawie art. 131§3 k.p.k. wszystkie osoby  pokrzywdzone w tej sprawie mogą w terminie zawitym 7 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia złożyć do Prokuratury Regionalnej w Łodzi wniosek o  doręczenie odpisów wskazanych postanowień. Stosownie do treści art. 122§1 k.p.k. wnioski złożone po upływie przywołanego terminu uznane zostaną za bezskuteczne.

 

Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl