Zamieś? ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
BO

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Wszczęcie postępowania administracyjnego


Kategoria: Ogłoszenia publiczne » Informacje Obwieszczenia
Rodzaj ogłoszenia: komunikat
Region: Łódzkie » Powiat sieradzki » Gmina Gmina miejsko-wiejska Złoczew »
Miejscowość: Obręb Emilianów
Ogłaszający: Starosta Sieradzki

Starosta Sieradzki

wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej informuje że zamierza, na podstawie art. 124b ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 121 z późn. zm.), po rozpoznaniu wniosku PGE Dystrybucja S.A. z siedzibą w Lublinie, wszcząć postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji zobowiązującej właściciela, użytkownika wieczystego lub osobę, której przysługuje inne prawo rzeczowe do udziału w nieruchomości po zmarłym współwłaścicielu, położonej w woj. łódzkim, powiecie sieradzkim, gminie Złoczew, obrębie Emilianów, oznaczonej w rejestrze ewidencji gruntów numerem działki 94/2 ? KW nr SR1S/00066489/5, do ich udostępnienia, w celu przeprowadzenia remontu przyłącza oraz linii elektroenergetycznej niskiego napięcia, a zlokalizowanych na gruncie przedmiotowej nieruchomości.

Ponieważ udział po zmarłym współwłaścicielu w/w nieruchomości ma nieuregulowany stan prawny, w z y w a  się wszystkie osoby, które są w stanie wykazać prawa rzeczowe do przedmiotowego udziału w nieruchomościach, do zgłaszania się w terminie do dnia 6 maja 2018 roku, do Starostwa Powiatowego w Sieradzu, Wydziału Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami, Plac Wojewódzki 3, 98 ? 200 Sieradz.

Niniejszą informację podaje się do publicznej wiadomości, stosownie do treści art. 114 ust. 3 ustawy o gospodarce nieruchomościami.

 

Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl