Przetargi i komunikaty - ogłoszenia w Twoim regionie - Twojej Gminie
Zamieść ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
Centrum Usług Księgowych


Informacja o terminie pierwszej rozprawy w sprawie o sygn. V Ds. 8/14


Kategoria: Sądowe, komornicze » Informacje o terminach rozpraw
Rodzaj ogłoszenia: sądowe
Region: Cała Polska » Powiat (ogłoszenie ogólnopolskie) » Gmina (ogłoszenie ogólnopolskie) »
Miejscowość: Warszawa
Ogłaszający: Sąd Okręgowy w Warszawie XVIII Wydział Karny

Sąd Okręgowy w Warszawie XVIII Wydział Karny zawiadamia pokrzywdzonych-w sprawie z oskarżenia Prokuratury Okręgowej w Szczecinie sygn. V Ds. 8/14 przeciwko: Arturowi Eckertowi oskarżonemu m.in. o czyn z art. 286§1 k.k. w zw. z art. 294§1 k.k. w zw. z art. 12 k.k. w zw. z art. 65§1 k.k., Radosławowi Szymaszkowi oskarżonemu o czyn z art. 18§3 k.k. w zw. z art. 286§1 k.k. w zw. z art. 294§1 k.k.w zw. z art. 12 k.k. w zw. z art. 64§1 k.k., Katarzynie Bajerlain oskarżonej o czyn 
z art. 18§3 k.k. w zw. z art. 286§1 k.k. w zw. z art. 294§1 k.k. w zw. z art. 12 k.k., Władysławowi Demaniukowi oskarżonemu o czyn z art. 18§3 k.k. w zw. z art. 286§1 k.k. w zw. z art. 294§1 k.k. w zw. z art. 12 k.k., Renacie Świderskiej oskarżonej o czyn z art. 299§1 i 6 k.k. w zw. z art. 12 k.k. w zw. z art. 65§1 k.k., przy wykorzystaniu działalności sklepów internetowych "elektroszymaszek", "buyerline-media.rtv.agd", "demaniuk.rtv-agd", że termin pierwszej rozprawy został wyznaczony na dzień 5 stycznia 2018r. godzina 9:30, w sali nr 356 w budynku Sądu Okręgowego w Warszawie przy al. "Solidarności" 127. 
Stawiennictwo pokrzywdzonych na wyżej wskazanym terminie rozprawy nie jest obowiązkowe. 
Sąd informuje ponadto, że zgodnie z art. 387§1 k.p.k. do chwili zakończenia pierwszego przesłuchania wszystkich oskarżonych na rozprawie głównej oskarżony, któremu zarzucono przestępstwo zagrożone karą nieprzekraczającą 15 lat pozbawienia wolności, może złożyć wniosek o wydanie wyroku skazującego i wymierzenie mu określonej kary lub środka karnego, orzeczenie przepadku lub środka kompensacyjnego bez przeprowadzania postępowania dowodowego. Wniosek może również dotyczyć wydania określonego rozstrzygnięcia w przedmiocie poniesienia kosztów procesu. Zgodnie zaś z art. 387§ 2 k.p.k. 
Sąd może uwzględnić wniosek o wydanie wyroku skazującego, gdy okoliczności popełnienia przestępstwa i wina nie budzą wątpliwości, a cele postępowania zostaną osiągnięte mimo nieprzeprowadzenia rozprawy w całości; uwzględnienie wniosku jest możliwe jedynie wówczas, gdy nie sprzeciwia się temu prokurator, a także pokrzywdzony należycie powiadomiony o terminie rozprawy oraz pouczony o możliwości zgłoszenia przez oskarżonego takiego wniosku.

 

Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


 Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl