Zamieś? ogłoszenie

słowo kluczowe:

kategoria:

  

województwo:


wyszukiwanie zaawansowane »
BO

OGŁOSZENIE ARCHIWALNE

Zawiadomienie o rozprawie


Kategoria: Sądowe, komornicze » Informacje o terminach rozpraw
Rodzaj ogłoszenia: sądowe
Region: Mazowieckie » Powiat Warszawa » Gmina Miasto na prawach powiatu - Warszawa »
Miejscowość: Warszawa
Ogłaszający: SĄD REJONOWY DLA WARSZAWY ŚRÓDMIEŚCIA II WYDZIAŁ KARNY
Termin składania ofert/wpłacenia wadium: 26.06.2014

Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie Wydział X Karny 
Termin rozprawy: 26 czerwca 2014r., godz. 14:00, sala 450. 

Sprawa przeciwko Robertowi Duckiemu, Jackowi Gołczyńskiemu i Monice Żołędowskiej 

Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie Wydział X Karny zawiadamia pokrzywdzonych, że w dniu 26 czerwca 2014r. o godz. 14:00 w sali nr 450 w Sądzie Rejonowym dla Warszawy Śródmieścia w Warszawie (ul. Marszałkowska 82 w Warszawie) odbędzie się rozprawa w sprawie oskarżonych Roberta Duckiego, Jacka Gołczyńskiego i Moniki Żołędowskiej (postępowanie przygotowawcze Prokuratury Rejonowej Warszawa-Praga Południe sygn. akt. 3 Ds. 1594/04/11) oskarżonych o czyn z art. 300 §§ 1 i 3 kk polegający na tym, że w okresie od maja 2003 roku do listopada 2003 roku działając wspólnie i w porozumieniu w drodze szeregu czynności cywilnoprawnych polegających na zbyciu składników majątku, doprowadzili do udaremnienia lub uszczuplenia zaspokojenia wielu wie­rzycieli UNISET Sp. z o.o. 
Pokrzywdzeni najpóźniej przed otwarciem przewodu sądowego mogą złożyć oświadczenie o działaniu w sprawie w charakterze oskarżyciela posiłkowego. Nadto pokrzywdzenie aż do zakończenia pierwszego przesłuchania na rozprawie głównej mogą złożyć wnioski o zobo­wiązanie oskarżonych do naprawienia szkody. 
Oskarżeni do chwili zakończenia pierwszego przesłuchania na rozprawie głównej mogą złożyć wniosek o wydanie wyroku skazującego i wymierzenie im określonej kary lub środka karnego bez przeprowadzenia postępowania dowodowego. 
Sąd może taki wniosek uwzględnić, jeżeli nie sprzeciwi mu się prokurator oraz pokrzywdzeni prawidłowo powiadomieni o terminie rozprawy i możliwości złożenia przez oskarżonych takiego wniosku.


Szukaj ogłoszenia w swojej gminie

POWIADOMIENIA

Otrzymuj na skrzynkę pocztową informacje o nowych ogłoszeniach, artykułach i promocjach.


Tereny inwestycyjne:
Partnerzy Serwisu:
Transferuj.pl